Новотроїцький район

Меню

Погода

Регуляторні акти
— Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту  — проекту рішення сесії Зеленівської сільської ради « Про встановлення ставок єдиного податку на 2020рік»

— Проект   рішення   сесії « Про встановлення ставок єдиного податку на 2020рік » з додатками.

— Аналіз регуляторного впливу  до проекту рішення Зеленівської сільської ради «Про встановлення ставок єдиного податку на 2020 рік.»

— Експертний висновок щодо проекту рішення  « Про встановлення ставок єдиного податку на 2020рік.»

— Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту  — проекту рішення сесії Зеленівської сільської ради « Про встановлення ставок земельного  податку на 2020рік»

— Проект   рішення   сесії « Про встановлення ставок земельного  податку на 2020рік » з додатками.

— Аналіз регуляторного впливу  до проекту рішення Зеленівської сільської ради «Про встановлення ставок земельного  податку на 2020 рік.»

— Експертний висновок щодо проекту рішення  « Про встановлення ставок земельного податку на 2020 рік.»

— Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту  — проекту рішення сесії Зеленівської сільської ради « Про встановлення ставок податку на нерухоме  майно, відмінене від земельного єдиного податку на 2020рік»

— Проект   рішення   сесії « Про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2020 рік » з додатками.

— Аналіз регуляторного впливу  до проекту рішення Зеленівської сільської ради «Про встановлення ставок податку на нерухоме майно , відмінне від земельної ділянки  на 2020 рік.»

-Експертний висновок щодо проекту рішення  « Про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки  2020рік.»


1. Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2019 рік»

2. Проект рішення сесії Зеленівської сільської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2019 рік» з додатками.

3. Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2019 рік»

4. Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту «Про встановлення єдиного податку на 2019 рік»

5. Проект рішення сесії Зеленівської сільської ради «Про встановлення єдиного податку на 2019 рік»

6. Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення «Про встановлення єдиного податку на 2019 рік».

7. Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2019 рік»

8. Проект рішення сесії Зеленівської сільської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2019 рік» з додатками.

9. Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення сесії Зеленівської сільської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2019 рік»


Рішення сесії з аналізами регуляторного впливу

Найменування рішення сесії
сільської ради
Дата
152 Про встановлення єдиного податку на 2018 рік 26.06.2017
153 Про встановлення земельного податку на території сільської ради на 2018 рік 26.06.2017
154 Про встановлення податку на нерухоме майно,  відмінне від земельної ділянки  на 2018 рік 26.06.2017
178 Про затвердження плану  підготовки  проектів регуляторних актів на 2018 рік 13.11.2017

— Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту – проект рішення сесії  Зеленівської  сільської ради « Про встановлення єдиного податку  на 2018 рік.»

— Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту- проект рішення сесії Зеленівської сільської ради « Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2018 рік.»Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

— Проект рішення сесії  Зеленівської  сільської ради « Про встановлення земельного податку на території сільської ради на 2018 рік.»


-Повідомленняпро оприлюднення проекту регуляторного акту — проекту рішення сесії Зеленівської сільської ради « Про встановлення ставок земельного податку на території Зеленівської сільської ради ».

-Повідомленняпро оприлюднення проекту регуляторного акту- проекту рішення сесії Зеленівської сільської ради « Про затвердження ставок єдиного податку».

-Повідомленняпро оприлюднення проекту регуляторного акту проекту рішення сесії Зеленівської сільської ради « Про встановлення ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки»